Проведено засідання комісії ТЕБ і НС Чигиринської міської ради

8 лютого 2021 року міський голова Віктор Харченко провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Чигиринської міської ради.

На порядок денний засідання виносилося питання про погіршення погодних умов та оперативне реагування на можливі надзвичайні ситуації. По даному питанню поінформував присутніх начальник 16 ДПРЧ Управління ДСНС України у Черкаській області, майор служби цивільного захисту Андрій Вдовенко. За результатами розгляду питання було прийнято рішення щодо забезпечення дизельним паливом при необхідності оперативного реагування сил цивільного захисту на можливі надзвичайні ситуації, затверджено перелік важкої техніки, яку можливо використовувати у місцях прогнозованого утворення транспортних заторів на автодорогах та дані доручення:

– старостам Чигиринської міської територіальної громади забезпечувати постійний моніторинг можливого впливу погодних умов на стале функціонування транспортного сполучення, систем життєзабезпечення та енергопостачання населених пунктів;

– КП «Єдиний розрахунковий центр» забезпечити своєчасне оброблення дорожнього покриття протиожеледними матеріалами, цілодобове залучення спеціальної техніки для розчищення доріг та витягування транспортних засобів.

Також присутні розглянули питання про аварійну зупинку твердопаливного котла у котельні Вітівського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Чигиринської міської ради. Дана ситуація вивчається, зокрема начальнику відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради дано доручення оцінити можливість ремонту водогрійного котла (Сатурн 2006 року) у котельні навчального закладу та вказати кошторисну вартість робіт по його відновленню, а в разі неможливості відновлення роботи котельного обладнання надати комерційні пропозиції від підприємців щодо придбання та встановлення нового котельного обладнання та відновлення роботи котельні у найкоротші терміни.