Відбулося засідання комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою та транспорту

В ході підготовки до чергової сесії сьогодні відбулося засідання комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою та транспорту.
 
На порядку денному розглянули ряд питань, що стосуються управління майном комунальної власності, а саме:
 
✅Про внесення змін до Статуту Будинку дитячої та юнацької творчості Чигиринської міської ради Черкаської області, з метою приведення установчих документів відповідно з вимогами чинного законодавства України.
 
✅Про прийняття у комунальну власність Чигиринської міської територіальної громади спеціалізованого легкового медичного автомобіля марки PEUGEOT моделі BOXER, який нещодавно отримало Комунальне некомерційне підприємство “Чигиринська багатопрофільна лікарня” Чигиринської міської ради.
 
 
✅Про погодження списання стаціонарного рентгенівського комплексу “РЕНТГЕН-30”, 1985 року випуску з балансу КНП “Чигиринська багатопрофільна лікарня” Чигиринської міської ради.
 
 
Проекти рішень з вказаних питань погоджені депутатами та рекомендовані до розгляду на черговій сесії Чигиринської міської ради.