Проведено засідання адміністративної комісії

Відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Чигиринської міської ради.
На засіданні розглянуто п’ять адміністративних справ про порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів (стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення).  Питання стосувалися викидання сміття у місцях, спеціально не пристосованих для цієї мети.
Жителі громади свою провину визнали і згідно вищезазначеної статті будуть притягнуті до адміністративної відповідальності у вигдяді штрафу.
При накладенні стягнення адміністративною комісією враховано характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність.
Чигиринська міська рада звертається до жителів громади  з проханням не засмічувати територію, де ми всі живемо, не викидати сміття у місцях, спеціально не пристосованих для нього, не спалювати залишки рослинності, суху траву та дрібне сміття! Пам’ятайте, що за такі дії порушників буде притягнуто до відповідальності.