Проведено щотижневу апаратну нараду

На початку тижня міський голова Віктор Харченко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради. На засіданні присутні прозвітували про проведену роботу за попередній період та заплановану роботу на поточний тиждень.
На засіданні детально обговорені актуальні питання життєдіяльності громади, які стосувалися соціальної сфери, фінансів, медицини, освіти.
 
Керівники медичних установ інформували про епідемічну ситуацію в громаді із захворюваністю населення на гострі респіраторні захворювання та COVID-19, а також про стан лікування хворих.
 
Так, за словами директора КНП «Чигиринський центр ПМСД» Чигиринської міської ради Ростислава Ременюка, за період з 7 лютого по 14 лютого методом ПЛР та швидкими тестами обстежено 565 осіб, приріст хворих на COVID-19 за останній тиждень становить 285 осіб. Амбулаторно під наглядом медпрацівників КНП «Чигиринський центр ПМСД» Чигиринської міської ради лікується 336 хворих, з яких частина захворіла в попередні тижні. Серед них 36 дітей у віці від 1 до 17 років, 11 медпрацівників, крім того, під наглядом лікарів первинної ланки перебуває 529 контактних осіб. Одужало за тиждень 60 хворих.
 
Вакцинація населення продовжується.
 
За результатами апаратної наради міський голова дав керівникам ряд доручень із термінами їх виконання.