Проведено перше засідання Робочої групи, створеної при Чигиринській міській раді

Рішенням Чигиринської міської ради у березні поточного року створено Робочу групу з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території нашої громади.
 
Комплексний план передбачає узгоджене прийняття рішень щодо цілісного (комплексного) просторового розвитку населених пунктів як єдиної системи розселення і території за їх межами.
 
Включає планувальні рішення щодо перспективного використання всієї території нашої громади, на основі аналізу всіх ресурсів якими вона володіє з метою інтегрованого розвитку з вирішення проблемних та конфліктних питань, а також з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів.
 
Сьогодні відбулося перше засідання Робочої групи, на якому представники науково-проектної компанії “УКРБУДПРОЕКТ” ознайомили з правилами та змістом розроблення Комплексного плану.
 
На засіданні робочою групою розглянуто питання щодо визначення меж проектування м.Чигирин та історико-архітектурного опорного плану. Також напрацьовується (розробляється) попередній перелік питань для анкет з метою проведення опитування населення щодо визначення першочергових заходів та проблемних питань громади.