Проведено навчання для спеціалістів ЦНАПу

21 травня 2021 року в залі засідань Будинку рад проведено навчання для адміністраторів і спеціалістів Центру надання адміністративних послуг та його віддалених робочих місць.

Навчання спрямовані на вирішення проблемних питань,  що виникають при наданні адміністративних послуг у сфері соціальних послуг, земельних питань та інших місцевих послуг, що надаються через ЦНАП  та  його віддалені робочі місця.

Спеціалісти відділу соціального захисту населення Черкаської РДА Олена Крячко, відділу соціального захисту населення Чигиринської міської ради Лідія Михно та відділу житлово-комунального господарства, землеустрою, архітектури та екології Чигиринської міської ради Вадим Ліщенко поділилися своїми знаннями, звернули увагу присутніх на перелік документів, які  необхідні для надання відповідної адміністративної послуги.

Начальник Центру надання адміністративних послуг Неля Крамаренко у своєму виступі зупинилася на важливих питаннях, які виникають при наданні адміністративної послуги з реєстрації місця проживання та інших питаннях роботи ЦНАП.