Проведено чергову сесію міської ради

Сьогодні, 26 березня, міський голова Віктор Харченко провів чергове пленарне засідання 7 сесії Чигиринської міської ради VIII скликання.

Роботу сесії розпочали депутати із розгляду питання про внесення змін до бюджету Чигиринської міської територіальної громади на 2021 рік – інформувала начальник відділу фінансів міської ради Алла Литвин.

В свою чергу, на пленарному засіданні розглянуто проєкти фінансових планів комунальних підприємств Чигиринської міської ради, погоджено їх структуру та штатну чисельність, внесено зміни до Переліків першого та другого типів обєктів, з метою подальшої передачі їх в оренду.

Окрім того, опрацьовано ряд питань, що стосуються управління майном комунальної власності.

Своїм рішенням депутати також присвоїли звання «Почесний громадянин міста Чигирин» Павлову Олегу Олексійовичу та погодили надання матеріальної допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Розглянули та прийняли відповідні рішення і по ряду земельних питань, що стосуються поділу земельних ділянок, прийняття у комунальну власність земель сільськогосподарського призначення державної власності, передачі ділянок у приватну власність громадянам, внесення змін до договорів оренди та ін.

Всі питання порядку денного сесії були попередньо опрацьовані та погоджені на профільних комісіях міської ради.