Проведено чергову сесію міської ради

10 лютого 2023 року міський голова Віктор Харченко провів засідання чергової ХХХIV сесії міської ради.

Приємну місію виконали перед початком пленарного засідання, передали кошти нашим захисникам-чигиринцям на ремонт автомобіля для виконання бойових завдань, які зібрані працівниками Центру культури, дозвілля та спорту Чигиринської міської ради під час благодійних концертів.
 
На початку роботи виступила Валентина Гаврильченко, начальник відділу поліцейської діяльності №2 Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області щодо вступу до воєнізованого підрозділу поліції нового зразка «Лють». Зараз триває набір до штурмової бригади «Лють» тож стати кандидатом до лав підрозділу можуть бажаючі з числа правоохоронців та цивільних громадян. Її бійці – вольові та вмотивовані воїни, готові захищати Україну і нищити ворога на всіх фронтах, – зазначила Валентина Іванівна.
 
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
 
Відповідно до питань порядку денного сесії депутати внесли зміни до бюджету громади на 2023 рік та заслухали звіт про підсумки виконання бюджету Чигиринської міської територіальної громади за 2022 рік – інформувала начальник відділу фінансів міської ради Алла Литвин, а саме:
  • поточний ремонт підвального приміщення під укриття Тіньківського ліцею Чигиринської міської ради – 500000 грн.;
  • поточний ремонт підвального приміщення під укриття Рацівського ліцею Чигиринської міської ради – 500000 грн.;
  • виготовлення ПКД на підвальне приміщення Чигиринського ліцею №1 ім.Б.Хмельницького для капітального ремонту укриття з подвійним призначенням – 90000 грн.;
  • виготовлення ПКД на будівництво котельні Рацівського ліцею – 75000 грн;
  • виготовлення ПКД на реконструкцію укриття Вершацького ліцею – 70000 грн.
 
Також опрацювали та затвердили Програму «Поховання померлих одиноких, невідомих та безрідних громадян на 2023-2025 роки», внесли зміни до Програми організації та фінансування громадських робіт для населення Чигиринської міської територіальної громади у 2021-2025 роках.
 
Своїм рішенням депутати затвердили:
 
  • кошторис доходів, видатків та розцінок за надані послуги комунальним підприємством «Господарське управління Будинку рад»;
  • тарифи (основні заходи) платних соціальних послуг на 2023 рік Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Чигиринської міської ради.
 
В свою чергу, внесені зміни до рішення міської ради №927-21/VIII «Про затвердження структури та чисельності виконавчого комітету і виконавчих органів Чигиринської міської ради» та погоджено ряд земельних питань. Зокрема, про розірвання та внесення змін до договорів оренди земельних ділянок, про передачу присадибних земельних ділянок у приватну власність громадян, надання дозволу на розроблення детального плану території та розроблення технічної документації із землеустрою тощо.
 
Всі питання порядку денного сесії були попередньо опрацьовані та погоджені на профільних комісіях міської ради.