Проведено чергову сесію міської ради

13 грудня 2021 року міський голова Віктор Харченко провів засідання чергової сесії міської ради.

Перед початком розгляду питань порядку денного депутати заслухали звіт начальника Служби у справах дітей Чигиринської міської ради Вадима Шевченка про проведену роботу з січня по грудень 2021 року.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 №523-р. «Деякі питання надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг» (із змінами) депутати внесли зміни до рішення міської ради від 10.01.2020 №435-17/VІІ, яким затверджено Перелік послуг, що надаються Центром надання адміністративних послуг виконавчого комітету Чигиринської міської ради.

В ході подальшої роботи сесії внесені зміни до бюджету громади на 2021 рік та до Регламенту Чигиринської міської ради VІІІ скликання, погоджено структуру і штатну чисельність КНП «Чигиринський центр первинної медико–санітарної допомоги», надано повноваження депутатам Чигиринської міської ради щодо складання Актів обстеження умов проживання жителів населених пунктів Чигиринської міської територіальної громади.

Опрацювали депутати та прийняли і відповідні рішення по ряду земельних питань. Зокрема, надали дозвіл жителям громади на розробку документації із землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок, внесли зміни до діючих договорів оренди на земельні ділянки, передали земельні ділянки в оренду, приватну власність та інші.

Всі питання, що виносилися на чергову сесію міської ради, попередньо пройшли розгляд на постійних комісіях міської ради.