Проведено чергове засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради

Сьогодні, 07 лютого, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради, яке провела заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентина Алєксєєвець.
В ході роботи члени виконавчого комітету схвалили проект Програми «Поховання померлих одиноких, невідомих та безрідних громадян на 2023-2025 роки» та погодили зміни до Програми «Шкільний автобус на 2023 -2025 роки».
З метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами виконавчим комітетом прийнято рішення оголосити конкурс з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Чигиринської міської територіальної громади. Після детального обговорення питання порядку денного прийнято також рішення щодо оголошення проведення аукціону на оренду об’єкта комунального майна та погоджено умови його проведення.
Окрім того, на засіданні розглянули та прийняли відповідне рішення по питанню, що стосується захисту прав малолітніх дітей нашої громади.