Проведено чергове засідання постійної комісії міської ради

За участі міського голови Віктора Харченка відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного та інвестиційного розвитку. Провів засідання голова комісії Руслан Овчаров.
В ході роботи депутати заслухали звіт про використання коштів цільового фонду за І півріччя 2022 року, з яким ознайомила начальник відділу фінансів міської ради Алла Литвин, а також поінформувала присутніх про підсумки виконання бюджету Чигиринської міської територіальної громади за І півріччя 2022 року. 
В свою чергу, присутні розглянули проекти змін до Програми «Турбота» Чигиринської міської ради на 2022 рік,  структури та штатної чисельності закладу комунальної власності.
Також депутати опрацювали листи, які надійшли на розгляд комісії, за результатами розгляду яких погодили проект змін до бюджету Чигиринської міської територіальної громади на 2022 рік.
Окрім того, комісією підготовлено та погоджено Експертний висновок щодо регуляторного впливу регуляторного акту проєкту рішення виконавчого комітету Чигиринської міської ради «Про затвердження переліку і тарифів на платні медичні послуги, що надаються КНП «Чигиринська багатопрофільна лікарня».
З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.