Проведено апаратну нараду з керівниками відділів виконавчого комітету міської ради, комунальних підприємств, закладів і установ.

Віктор Харченко – міський голова Чигиринської громади провів апаратну нараду з керівниками відділів виконавчого комітету міської ради, комунальних підприємств, закладів і установ.

Під час наради керівники структурних підрозділів поінформували про поточний стан справ у відповідних галузях та окреслили головні напрямки роботи на найближчий період.
 
Обговорили проблемні питання медичної, освітньої, житлово-комунальної та соціальної сфери, благоустрою, а також надання соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та гуманітарної допомоги. Особлива увага акцентувалась на питанні підготовки до осінньо – зимового періоду.
 
“Шановна громадо, на сьогоднішній день спостерігається збільшення випадків захворюваності на COVID-19. Вкотре нагадую про важливість вакцинації, адже це єдиний спосіб захистити себе та оточуючих від небезпечних наслідків хвороби. Не нехтуйте щепленням” – зазначив міський голова.
 
За результатами розгляду актуальних питань життєдіяльності громади керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств було надано відповідні доручення із термінами виконання.
 
Тримаємо стрій разом🤝
 
Дякуюємо нашим Збройним Силам України за захист!🇺🇦
 
Нехай доля береже кожного!