Проведено апаратну нараду з керівниками відділів та підприємств міської ради

Сьогодні міський голова Віктор Харченко провів апаратну нараду з керівниками відділів виконавчого комітету міської ради, комунальних підприємств, закладів і установ.
Обговорили питання організації роботи структурних підрозділів міської ради, бюджету, освіти, цивільного захисту, благоустрою, житлово-комунальної, соціальної та медичної сфер, надання допомоги ВПО.
Під час наради присутні прозвітували з основних напрямків діяльності за минулий тиждень та визначили пріоритети на поточний.
Керівники медичних установ доповіли про епідемічну ситуацію в громаді щодо захворюваності населення на COVID-19 та ГРВІ.
Було відмічено важливість роботи з вимушеними переселенцями та родинами, які опинились у складних життєвих обставинах, надання соціальних послуг, здійснення вчасних виплат соціальної допомоги з бюджету.
Також на нараді розглянули ряд інших важливих питань життєдіяльності громади та окреслили завдання, які потребують вирішення найближчим часом.
За результатами наради керівникам комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради дані відповідні доручення.
“На цей час ситуація в громаді стабільна. Всі служби працюють в штатному режимі. Пам’ятаємо про економію електроенергії та наближаємо перемогу” – зазначив міський голова.