Проведено апаратну нараду з керівниками підприємств, установ та відділів міської ради

Під головуванням міського голови Віктора Харченка відбулася апаратна нарада з керівниками відділів виконавчого комітету, структурних підрозділів, комунальних підприємств, закладів і установ міської ради.
Очільник громади привітав колег з минулими та прийдешніми святами, побажавши всім, у першу чергу, міцного здоров’я, миру та перемоги.
«Ми разом вже пройшли багато випробувань, та я впевнений, що ми впораємося з усіма викликами, які стоятимуть перед нами у 2023 році. Зрозуміло, що йде вже 320 день війни, і багатьом з нас надзвичайно важко психологічно витримати все це, ми вже морально і фізично виснажені. Та нашим хлопцям на передовій набагато гірше, проте вони не падають духом, а продовжують виконувати свій обов’язок по захисту України. Кожен з нас тут, в тилу, має бути гідним героїчного подвигу, мужності та незламності наших військових» – зазначив міський голова.
Керівники структурних підрозділів прозвітували про проведену роботу за минулий тиждень та плани поточного тижня.
Зокрема, обговорені актуальні питання життєдіяльності громади, які стосуються соціальної сфери, фінансів, медицини, освіти, пунктів незламності, надання гуманітарної допомоги ВПО тощо.
Керівники медичних установ інформували про епідемічну ситуацію в громаді щодо захворюваності населення на грип та ГРВІ.
Про поточне забезпечення належного санітарно-технічного стану громади розповіли керівники комунальних підприємств.
За результатами апаратної наради присутнім були дані доручення на поточний робочий тиждень.