Проведено апаратну нараду міської ради

      Сьогодні, 15 березня 2021 року, в залі засідань Будинку рад міський голова Віктор Харченко та секретар міської ради Віталій Шпичак провели апаратну нараду зі старостами міської ради, керівниками комунальних підприємств, установ Чигиринської міської ради, керівниками відділів виконавчого комітету міської ради.

      На початку засідання міський голова проінформував про його участь та секретаря міської ради у форумі «Ефективні бюджети» в м.Київ, де голови ОТГ разом обговорили та напрацювали зміни в роботі з місцевими бюджетами, ділились своїм досвідом та успішними кейсами у сфері бюджетування. Депутати Верховної Ради України дали роз’яснення про закони, які будуть прийняті найближчим часом, і як правильно цими законами можна оперувати для покращення життя громади. По завершенню форуму відбулася зустріч з депутатами Верховної Ради України, представниками Офісу Президента та Кабінету Міністрів України, на якій  обговорені проблеми громад, зокрема і Чигиринської, напрацьовано низку рекомендацій для їх вирішення.

     В ході проведення апаратної наради підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

        В центрі обговорення постали нагальні питання життєдіяльності громади:

  • функціонування об’єктів соціальної сфери,
  • надання соціальних послуг жителям громади;
  • благоустрою населених пунктів.

    Керівники закладів охорони здоров’я поінформували про стан захворюваності у Чигиринській громаді на COVID -19, рівень підготовки до проведення вакцинації.

    За підсумками наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування, присутнім керівникам для виконання їх в межах своїх повноважень.