«Презентація роботодавця СТОВ «Дружба»

В період зростання кількості безробітних, які звертаються до  державної  служби зайнятості  з метою сприяння у працевлаштуванні, роль роботодавців, які можуть забезпечити робочими місцями, постійно зростає.

В даний час співпраця фахівців служби зайнятості з роботодавцями полягає не лише із актуальною потребою у робочій силі, а і у створенні робочих місць на перспективу.  Тобто вже сьогодні,  враховуючи специфіку роботи підприємства,  можливо здійснити підбір потенційних здобувачів роботи на перспективу, в тому числі з можливістю їх професійного навчання.

Так 24 лютого 2021 року в рамках презентації нового напрямку роботи сільськогосподарського підприємства «Дружба» фахівцями Чигиринської філії Черкаського ОЦЗ спільно з керівництвом підприємства був проведений захід « Презентація роботодавця  СТОВ « Дружба».

В 2021 році дане господарство планує реалізувати проект щодо встановлення зрошувальних систем. Презентуючи підприємство директор СТОВ «Дружба» Налбандян Армен Миколайович зазначив:- «Для того щоб ми могли отримувати високі врожаї зернових, олійних, технічних культур встановлення зрошувальних систем – вимога часу, так як природні умови стають все більш несприятливими».  Затребуваними професіями в даному проекті будуть гідротехніки, диспетчера по обслуговуванню зрошувальних систем, охоронники. Всього до кінця першого півріччя 2021 року планується створити 10 робочих місць.

Безробітні, які  були присутні на заході, задавали конкретні питання щодо умов праці, можливості професійного навчання, проживання, можливості харчування. На що Армен Миколайович дав вичерпні відповіді, зазначивши,  що всі працівники, які не проживають на території с. Боровиця,  будуть забезпечені сучасним гуртожитком. Для обслуговування працівників підприємства функціонує і  їдальня.

Підсумовуючи результати зустрічі, директор Чигиринської філії  Черкаського ОЦЗ Коршунова Світлана Федорівна зазначила, що кількість безробітних, яких  зацікавили пропозиції даного роботодавця значно більша ніж кількість перспективних робочих місць. А це означає,  що роботодавець зможе своєчасно і якісно забезпечити роботою наших безробітних громадян.