Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Чигиринська міська рада повідомляє про оприлюднення внесення змін до проекту регуляторного акта від 27.11.2019 №14-7 «Про встановлення плати за навчання в Чигиринській дитячій музичній школі Чигиринської міської ради»  з метою  одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

Зміст проекту: проектом регуляторного акта передбачено встановлення та впорядкування на території Чигиринської об’єднаної територіальної громади цін на платні послуги, що надаються Чигиринською дитячою музичною школою.

Поштова та електронна адреса розробника проекту регуляторного акта, до якого надсилаються зауваження та пропозиції:

Юридичний відділ Чигиринської міської ради, індекс 20901, Черкаська область,

м. Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, 19, кабінет 15, тел. 2-84-47,

Е-mail: ur_viddil_mrada@ukr.net.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу будуть розміщені на офіційному веб-сайті Чигиринської міської ради https://chigirinskaotg.gov.ua/ у розділі «Регуляторна діяльність», «Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу» не пізніше п’яти робочих днів з дня оголошення про оприлюднення.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу поштою або в електронній формі на вищевказані адреси.