Повідомлення про наміри прийняття регуляторного акту та його оприлюднення

Виконавчий комітет Чигиринської міської ради повідомляє про наміри прийняття регуляторного акта та оприлюднює  проєкт регуляторного акта   «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах».

 Зміст проєкту: проєктом регуляторного акта передбачається встановлення економічно обґрунтованого тарифу на перевезення пасажирів по місту Чигирин, що дозволить забезпечити беззбиткову діяльність підприємств-перевізників, створити умови для якісного обслуговування населення у сфері міських пасажирських перевезень.

Поштова та електронна адреса розробника проєкту регуляторного акта, до якого надсилаються зауваження та пропозиції:

Фінансовий відділ Чигиринської міської ради, індекс 20901, Черкаська область,

м. Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, 26, кабінет 27, тел. (04730) 2-77- 41

Е-mail: fin_mrada@ukr.net .

Проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу будуть розміщені на офіційному веб-сайті Чигиринської міської ради https://chigirinskaotg.gov.ua/ у розділі «Регуляторна діяльність», «Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу» не пізніше п’яти робочих днів з дня оголошення про оприлюднення.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу поштою або в електронній формі на вищевказані адреси.