Повідомлення про наміри прийняття регуляторного акту та його оприлюднення

Чигиринська міська рада та її виконавчий комітет повідомляє про наміри прийняття регуляторного акту та оприлюднює  проєкт регуляторного акта «Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються КНП «Чигиринська багатопрофільна лікарня»».

 Зміст проєкту: проєктом регуляторного акта передбачається збільшення тарифів на платні послуги що надає КНП «Чигиринська багатопрофільна лікарня» та забезпечить покращення  та покриття витрат на надання якісних послуг з медичного обстеження за економічно-обґрунтованими тарифами фізичним та юридичним особам на території Чигиринської міської територіальної громади.

Поштова та електронна адреса розробника проєкту регуляторного акта, до якого надсилаються зауваження та пропозиції:

Юридичний відділ Чигиринської міської ради, індекс 20901, Черкаська область,

м. Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, 26, кабінет 19, тел. (04730) 2-57- 07

Е-mail: ur_viddil_mrada@ukr.net .

Проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу будуть розміщені на офіційному веб-сайті Чигиринської міської ради https://chigirinskaotg.gov.ua/ у розділі «Регуляторна діяльність», «Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу» не пізніше п’яти робочих днів з дня оголошення про оприлюднення.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу поштою або в електронній формі на вищевказані адреси