Погосподарський облік в громаді: проведено навчання посадових осіб

З метою ефективної організації та належного ведення погосподарського обліку, підвищення рівня та якості надання адміністративних послуг, цими днями для спеціалістів центру надання адміністративних послуг та старост Чигиринської міської ради проведено онлайн-навчання на тему: «Ведення електронного погосподарського обліку в Чигиринській територіальній громаді».

Під час навчання його учасники почерпнули для себе нову інформацію, яку зможуть використовувати при виконанні посадових обов’язків. Адже, впровадження програмного комплексу «Погосподарський облік» прискорить процес внесення відомостей про населення громади, житловий фонд, наявні земельні ділянки, сільськогосподарську техніку, а також дасть можливість формувати та видавати різного виду документи, довідки та аналітичні таблиці.

Таким чином, вказаний програмний комплекс стане автоматизованим робочим місцем старости, адміністратора, спеціаліста ЦНАПу та землевпорядника, вирішить питання підвищення рівня та якості праці спеціалістів головного офісу Центру надання адміністративних послуг та  його віддалених робочих місць.