Підведено підсумки навчального 2020-2021 року

Перед завершенням 2020-2021 навчального року у відділі освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради  проведено підсумкову колегію з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Чигиринської міської ради.

На засіданні підведено підсумки роботи по організації харчування в закладах освіти громади у 2020-2021 навчальному році, про що доповіли спеціаліст відділу ОКТМС Юля Чуєнко та директор опорного закладу громади Сергій Цюрупа.

Підсумовуючи роботу комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Чигиринської міської ради у 2020 році, директор установи Олена Гейван-Лобова звітувала про організацією та проведення інклюзивного навчання в закладах освіти Чигиринської територіальної громади за звітний рік.

Також присутні підсумували і стан охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти, про що доповів інженер з охорони праці відділу ОКТМС Роман Бабенко.

Рішення з даних питань прийнято одноголосно.

По закінченні колегії відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту відбулася нарада з керівниками закладів освіти. Розпочав нараду Віталій Синяков, який інформував присутніх про порядок закінчення навчального року, посилення відповідальності за організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів дошкільної освіти.

На нараді присутні ознайомилися із результатами учнівських конкурсів та олімпіад, проведених у 2020-2021 навчальному році, участі педагогічних працівників закладів освіти в конкурсах фахової майстерності, а також із результатами проведення військово-польових зборів у 2020-2021 навчальному році.

В ході наради до присутніх звернулася також голова Чигиринської об’єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки України Олена Михно, яка звернула увагу на організаційні питання оздоровлення та відпочинку членів профспілки, виплати матеріальної допомоги на оздоровлення, а також на умови строкових трудових договорів, укладених із педагогічними працівниками.

Ще одним питанням, з яким ознайомилися присутні на нараді, було впровадження системи НАССР та нового Санітарного регламенту, а також порядку організації харчування в закладах освіти в наступному навчальному році. Доповідали по даному питанню представники Чигиринського управління ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Завершуючи нараду, Віталій Синяков подякував керівникам закладів освіти за співпрацю, побажав усім вдалого завершення навчального року та гарного відпочинку.