Переобрано голову Чигиринської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України

15 квітня 2021 року відбулася позачергова ХХVІ звітно-виборна конференція Чигиринської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, яка проходила в онлайн-режимі на платформі Google Meet. Делегатами конференції були голови первинних профспілкових організацій, керівники закладів та установ освіти.

 

 

 

 

 

У роботі конференції взяв участь Анатолій Стеценко, голова Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки, який акцентував увагу учасників на основних напрямках діяльності галузевої Профспілки з питань захисту трудових прав працівників освіти. Подякував Валентині Мерешко, голові Чигиринської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, за багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві, побажав міцного здоров’я, добробуту та  благополуччя. Також зі словами щирої вдячності за багаторічну плідну співпрацю звернулися до Валентини Михайлівни керівники громади: Віктор Харченко, Віталій Шпичак, Валентина Алєксєєвець та Сергій Брайченко. Усі бажали Валентині Михайлівні здоров’я, достатку та особистого щастя.

Валентина Михайлівна прозвітувала про свою роботу, подякувала усім членам Профспілки за співпрацю та передала повноваження новому голові.

У підсумку, за результатами голосування головою Чигиринської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України обрано голову первинної профспілкової організації відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради, інспектора відділу Олену Михно.