Пам’ятаймо Героїв…

Не віриться, що вже минуло 7 років від страшної трагедії, що сталася на Сході України, в Донецькому аеропорту.
 
20 січня, у день завершення оборони летовища, загинув наш земляк – уродженець села Новоселиця, доброволець, старшина, стрілець-помічник гранатометника 81-ї окремої аеромобільної бригади – 90-го окремого аеромобільного батальйону Володимир Загуба, який серед побратимів мав позивний «Леший».
 
Пам’ять про загиблого воїна, який віддав своє життя за цілісність України записано у Всеукраїнську «Книгу пам’яті», розміщено портрет на меморіалі “Стіна пам’яті полеглих за Україну” у Києві, а значить його життєвий подвиг та приклад справжнього патріотизму вже увійшло в історію України.
 
За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, 23 травня 2015 року, посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту», відзнакою «За заслуги перед Черкащиною».
 
Цього дня заступники міського голови Валентина Алєксєєвець, Сергій Брайченко та староста Новоселицького старостинського округу Ніна Ткаченко вшанували пам’ять хвилиною мовчання та поклали квіти до могили загиблого Героя, висловили слова вдячності і співчуття старенькій матері Володимира.
 
Пам’ятаємо нашого героя!
 
Вічна та свіла пам’ять герою!
 
Слава Україні!