Оновлено приймально-оглядовий блок КНП “ЧЦПМСД”

Чимало прикладів позитивної взаємодії з органами місцевого самоврядування має народний депутат Олег Арсенюк, який представляє Чигиринщину у парламенті. Завдяки його підтримці Чигиринській громаді вдалося вирішити чимало важливих питань. 

Одним із таких проєктів є оновлення приймально-оглядового блоку Амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства “Чигиринський центр первинної медико-санітарної допомоги” Чигиринської міської ради. На його реалізацію із державного бюджету для здійснення заходів соціально-економічного розвитку території нашої громади надійшло близько мільйона гривень субвенції. 

Наразі на об’єкті у повному обсязі виконані роботи по облицюванню стін, дверних та віконних блоків, інженерних комунікацій – системи опалення, водопроводу, каналізації, електросистеми. Також демонтовано та замінено пожежний щит з протипожежним інвентарем.

Тепер медики закладу працюють в гідних умовах, а жителі громади мають змогу отримати відповідні медичні послуги. 

Цими днями приймально-оглядовий блок відвідали гості на чолі з народним депутатом Олегом Арсенюком.

Міський голова Віктор Харченко подякував Олегу Олексійовичу за сприяння та підтримку у вирішенні соціально важливих питань.

Оновлення закладів медицини Чигиринщини є результатом продуктивної співпраці влади на всіх рівнях.