Обговорено питання ремонту дороги Р-10

10 березня 2021 року міський голова Віктор Харченко та секретар міської ради Віталій Шпичак, за участі  заступника начальника з розвитку доріг Служби автомобільних доріг у Черкаській області Дениса Сердюка,  начальника відділу інвестиційно-кошторисної роботи Єгора Голованя, начальника проектно-вишукувальної групи ТОВ «Дорпроектбуд» Ярослава Рогового та головного інженера проекту ТОВ «Дорпроектбуд» Михайла Примака, провели засідання круглого столу. Головною темою зібрання було  питання щодо капітального ремонту автомобільної дороги Р-10 в межах міста Чигирин, проведення якого заплановано в рамках проекту «Велике будівництво».

На засідання запрошувалися представники місцевих установ, що здійснюють обслуговування комунікацій в місті, для надання своїх пропозицій щодо складання проектної документації з капітального ремонту автомобільної дороги Р-10 в межах м. Чигирин.

 

Також було обговорено питання з приводу узгодження встановлення зупинкових майданчиків для пасажирського транспорту, встановлення велодоріжки, резервної труби для прокладання кабелю високої напруги.

Представники Служби автомобільних доріг у Черкаській області врахували всі пропозиції, які були надані спеціалістами міської ради, для підготовки проекту по капітальному ремонту автомобільної дороги Р10 в межах міста Чиигирин.