Акція «Роль жінки в суспільстві» в Чигиринській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості

З 22 лютого по 05 березня 2021 року в Чигиринському районному центрі зайнятості проводилась акція «Роль жінки в суспільстві», приурочена до Міжнародного жіночого дня – 8 Березня, з метою підвищення конкурентоспроможності  жінки на сучасному ринку праці, впевненості в собі, сприяння її працевлаштування та надання психологічної підтримки.  В ході акції проведено засідання клубу «Берегиня» (03 березня) та тренінг для жінок (05 березня), учасників – 21 особа.

Активним учасником даних заходів була директор Чигиринської Філії, Коршунова Світлана.  Під час семінарів жінки активно обговорювали питання ефективного пошуку роботи, самопрезентації та самоосвіти; дискутували на тему досягнення балансу між сім’єю та кар’єрою; ділилися своїм досвідом. Семінари проходили у невимушеній атмосфері. Присутні активно обмінювалися думками: як набути впевненості у власних силах, підвищити рівень самооцінки та знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуком роботи.

5 березня до заходу долучилась голова фонду «Розвитку Чигиринщини», громадський активіст Глазунова Діна, яка поділилась своїм досвідом: «Маючи дві вищі освіти (педагогіка і психологія), чим я тільки не займалась у своєму житті. Від заробітку купи-продай та мережевого маркетингу до написання бізнес-планів, тренінгової діяльності, від громадського активізму до проектного менеджменту! Я постійно вчусь чомусь новому, щось шукаю, розвиваю, випробовую». Безробітні отримали поради, як стати успішною жінкою. Висновки зробили: незважаючи  на всі подарунки, що готує жіноча доля – оптимізм, наполегливість, вольове прагнення, самозайнятість, кожен має можливість переформатувати  своє життя і крокувати впевнено вперед!!!

На заходах учасниці навчилися вірити у свої сили та бути впевненими у собі, щоб обов’язково досягти успіху! Тож позитивний результат не забарився – одна особа працевлаштована, 1 – видано направлення на громадські роботи.