Новий робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Міський голова Віктор Харченко провів апаратну нараду з керівниками відділів виконавчого комітету міської ради, комунальних підприємств, закладів і установ громади.
 
Під час наради присутні заслухали інформацію щодо роботи закладів охорони здоров’я громади,  вакцинування та надання лікарських послуг населенню, а також внутрішньо переміщеним особам в умовах воєнного стану.
 
В ході наради обговорили і питання підготовки до опалювального сезону. Міський голова надав доручення щодо належної підготовки об’єктів соціальної та комунальної сфери, закликав усіх присутніх до консолідації зусиль задля належного виконання заходів та усунення проблемних моментів.
 
Важливим питанням лишається і стан сховищ у навчальних закладах. Насправді питання облаштування укриттів для організації безпечного освітнього процесу та початку навчального року дуже непрості. Тому можливість відновлення очного та змішаного навчання визначатиметься індивідуально кожним закладом спільно з батьками учнів.
 
Окрім того, під час наради обговорили питання благоустрою населених пунктів, у тому числі здійснення ямкового ремонту доріг.
 
За результатами наради керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств міським головою були надані відповідні доручення.