НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ – ЄДИНУ ПРАВОСЛАВНУ НЕЗАЛЕЖНУ УКРАЇНСЬКУ ЦЕРКВУ

Депутат Чигиринської міської ради, голова постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, соціального захисту населення і депутатської діяльності та етики Юрій Поліщук ініціював прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України про заборону Української православної церкви московського патріархату на території Чигиринської міської територіальної громади.
Відповідний проєкт рішення розглянули на сьогоднішньому засіданні члени постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, соціального захисту населення і депутатської діяльності та етики. 
У документі голова постійної комісії висловлює переконання, що для російської федерації Українська православна церква московського патріархату, як частина російської православної церкви, практично є останнім форпостом з підтримки держави-агресора. росія цинічно використовує УПЦ МП, її священнослужителів і вірян (які часто самі цього до кінця не усвідомлюють) як майданчик для пропагування ідей і наративів «руського міра».
За результатами розгляду проєкт звернення було підтримано депутатами та рекомендовано винести на засідання чергової сесії Чигиринської міської ради.