Начальник Черкаської ОВА про ситуацію в області

Знешкоджена  авіабомба, робота аптек, прийом внутрішньо переміщених осіб, відновлення економічної діяльності – керівник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець розповів про стан справ в області. Загалом, за його словами, ситуація на Черкащині станом на 18 березня контрольована.

  • Напередодні на території області виявлено авіабомбу. Групою піротехнічних робіт і підводного розмінування аварійно-рятувального загону спецпризначення її вилучено для подальшого знищення. Дякую ДСНС за роботу!
  • Уся критична інфраструктура області натепер працює. Медичні заклади забезпечені всім необхідним.
  • Надалі налагоджуємо нові логістичні ланцюги постачання продовольства на Черкащину. Це ж стосується і аптек (детальніше про це розповідав ТУТ)
  • Ажіотаж довкола інсуліну йде на спад. Перелік аптек області, де він є в наявності.
  • За інформацією Держлікслужби області, наступного тижня очікуємо збільшення постачання лікарських засобів тиреоїдної групи (для лікування захворювань щитовидної залози).
  • Черкащина продовжує бути транзитною областю для жителів регіонів, де зараз тривають бої. Щодня ми надаємо тимчасовий прихисток для кількох тисяч людей. Для зручності вже відкрили два пункти інформування внутрішньо переміщених осіб у Черкасах і Смілі (детальніше ТУТ). Також на під’їздах до Умані (по М-12) діють три пункти обігріву.
  • Евакуаційні потяги зі Сміли до Львова, що курсували по непарних числах, тепер ходитимуть лише за заявками (попит знизився). 20 березня буде додатковий потяг із Черкас до Львова. Тел. для реєстрації: 063 736 83 19, 063 060 51 82.

– Дякую кожному підприємцю Черкащини, який уже поновив свою роботу, – відзначив Ігор Табурець. – Ви – воїни економічного фронту!