На конкурс «Бюджет участі -2020» Чигиринської міської ОТГ подали 10 проектів

9 вересня 2020 року відбулося засідання координаційної ради з питань впровадження і функціонування Бюджету участі Чигиринської міської об’єднаної територіальної громади, на якому Микола Сухих, заступник міського голови, поінформував про результати подання проектів в рамках конкурсу.  Жителями громади  було подано 10 проектів, з них 8 – в паперовому вигляді та 2 – в електронному.

Найбільш активними були жителі міста Чигирин та села Тіньки від них надійшло по 3 проектні ідеї, від мешканців села Суботів – 2, с.Стецівка та с.Галаганівка по одній проектній ідеї. За напрямками 3 проекти стосуються  благоустрою, 5 проектів – організації дозвілля, 2 проекти – інше (безпека і оздоровлення). 

Нажаль жителі Матвіївського та Красносільського старостинського округу на конкурс Бюджет участі -2020 не подали жодного проекту.

Члени координаційної ради розглянули подані пропозиції, перевірили повноту та правильність заповнення бланків-заяв.  За результатами проведеного аналізу  8 проектів направлено  структурним підрозділам Чигиринської міської ради для перевірки змісту та визначення можливостей реалізації запропонованого завдання проекту.  На доопрацювання авторам направлено два проекти.

Наступне засідання Координаційної ради з питань впровадження і функціонування Бюджету участі Чигиринської міської об’єднаної територіальної громади відбудеться  21 вересня 2020 року.