На Чигиринщині пройшов І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

З метою виховання у підростаючого покоління українців відданості Батьківщині та українському народу, готовності обороняти рідну землю, бути фізично розвиненими та духовно багатими у квітні-травні 2023 року відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради було організовано та проведено Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»).

Щоб позмагатися у силі та витривалості, продемонструвати свою ерудицію та інтелект 17 травня 2023 року на базі Чигиринського ліцею №3 зібралися рої середньої та старшої вікових груп: «Сагайдачного» Чигиринського ліцею №1 ім. Б.Хмельницького, «Отамани» Чигиринського ліцею №2, «Хортиця» Стецівського ліцею, «Сапсан» Рацівського ліцею, «Козацька воля» Чигиринського ліцею №3 та «Соколи» Трушівського ліцею.

На урочистому відкритті вишколу були присутні: Валентина Алєксєєвець, заступник міського голови, Віталій Синяков, начальник відділу ОКТМС та представники громадської організації «Поклик Яру».

Валентина Алєксєєвець привітала учасників змагань, акцентувала увагу на важливості проведення таких заходів, під час яких учнівська молодь виховується в дусі патріотизму та любові до України, загартовується як фізично, так і духовно. Побажала усім перемоги та гарного настрою.

До програми випробувань було включено конкурси та змагання відповідно до Умов проведення Всеукраїнського етапу гри. Учасники показали наполегливість та рішучість, знання основ домедичної допомоги, належний рівень фізичної підготовки та поводження зі зброєю.

За підсумками гри перемогу здобули рій «Сагайдачного» Чигиринського ліцею №1 ім. Б.Хмельницького (середня вікова група) та рій «Козацька воля» Чигиринського ліцею №3 (старша вікова група). Команди-переможниці І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») візьмуть участь у ІІ (обласному) етапі гри.