Ми  – проти насилля!

В рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства», яка стартувала  25 листопада і триватиме до 10 грудня 2021 року, у навчальних закладах проходять заходи, спрямовані на недопущення жорстокого поводження з дітьми,  недопущення проявів насилля у сім’ях чи насилля у будь – яких проявах.

Саме з метою попередження проявів насилля працівники комунального закладу «Центр соціальних служб» Чигиринської міської ради Ольга Фесуненко,  Світлана Стасько та Любов Овчарова спільно з начальником служби у справах дітей Чигиринської міської ради Вадимом Шевченком  та поліцейським громади Євгеном Гончаренко  провели спільний інформаційно – просвітницький захід  «Ми проти насилля»  у Рацівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Чигиринської міської ради.

 У ході заходу учнів ознайомлено з поняттями «добро» , «насилля», видами насилля; акцентовано увагу на тому, як сформувати уявлення про проблем  насилля й жорстокості в дитячому та шкільнму  середовищі та їх наслідки;

Учні переглянули соціальний ролик «Домашнє насилля», після чого поспілкувалися на дану тематику. По завершенню  заходу було проведено анкетування  та роздано інформаційні брошури «Світ без насилля».