Мужність і біль Чорнобиля

В Публічна бібліотека Чигиринської міської ради відбулось відкриття виставки «Мужність і біль Чорнобиля», присвяченої людям, які виконали свій обов’язок в ім’я тих, хто живе на Землі. ЇЇ автор – ліквідатор аварії на ЧАЕС Бомбіза Василь Григорович (м.Словянськ).
 
Саме подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, пам’яті жертв цієї техногенної катастрофи присвячена виставка Василя Бомбіза, на якій були представленi фотоматерiали, картини з «чорнобильського» циклу художника, iсторичнi документи. Тема катастрофи на ЧАЕС не випадково вiдображається у творах митця, адже вiн був очевидцем тих подiй та лiквiдатором аварiï.
 
До аварії Василь Григорович працював на ЧАЕС спочатку художником, а потім – керівником групи художників, яка займалася оформлюванням ЧАЕС та Прип’яті. Він робив етюди, ескізи, проекти, деякі з яких були втілені в життя.
 
Емоції, спогади, факти – справжня історія, яка сьогодні відроджується в фотографіях і зібраних матеріалах Василя Григоровича. Рідкісна можливість послухати версію свідка, по-справжньому відчути ті жахливі емоції людей, що бачили на власні очі одну з найстрашніших трагедій.
 
Василь Григорович має звання «Майстер образотворчого мистецтва» та є членом Національної спілки художників України.
 
Виставка «Мужність і біль Чорнобиля» унікальна. Вона допомагає побачити й уявити одне з наймолодших та найкрасивіших міст України та зрозуміти серцем усю глибину чорнобильської трагедії.
 
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку, яка діятиме до кінця листопада.