Молодіжному центру SUNRISE виповнилося 2 роки

Сучасна молодь-це справжні патріоти нашої держави. Вона бере активну участь у політичному, соціальному та культурному житті нашої країни, а її цілюща енергія є життєдайним джерелом для всіх нас!
 
24 серпня молодіжному центру SUNRISE виповнилося 2 роки. З цієї нагоди до молодіжного простору завітав у гості міський голова Віктор Харченко та начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Віталій Синяков. Вони привітали учасників та організаторів з цією важливою подією і відзначили їхні досягнення у розвитку молодіжної спільноти.
 
У своїх привітальних словах Віктор Анатолійович подякував усім присутнім за роботу та гостинну зустріч делегації представників програми “ULEAD з Європою”. Він наголосив, що саме молодь вносить свіже бачення, нові ідеї та енергію в різні сфери суспільства, що сприяє його розвитку та вдосконаленню.
 
Ця подія є важливим кроком у розвитку молодіжного руху в місті. Вона показує, як молодь активно допомагає будувати наше суспільство, виявляє свої здібності та бере на себе відповідальність за майбутнє країни.