Міський голова привітав Суботівського ветерана Другої світової війни з днем Перемоги

З кожним роком все далі від нас той пам’ятний День Перемоги. Цьогоріч  –  75-а річниця славетної Перемоги над фашизмом.  Друга світова війна залишила слід у житті практично кожної української родини. Ось чому день Перемоги був і залишається для нас не тільки великим святом, а й хорошим приводом сказати слова подяки тим, хто відстояв мир на рідній землі для майбутніх поколінь.  Та, на жаль, щороку людей, які звільнили нашу рідну землю від нацистських загарбників, стає все менше.

Зважаючи на карантинні обмеження, представники влади вітали учасників війни виключно в індивідуальному порядку. Для ветеранів подібні зустрічі – це ще одна нагода поспілкуватися, поділитися спогадами, розповісти про страшні повоєнні роки та поділитися своїми проблеми.

Міський голова Віктор Харченко разом з в.о.старости села Суботів Світланою Король та депутатом міської ради Сергієм Пріщенком побували в гостях у інваліда  війни Семена Якимовича Чапали, привітали його зі святом Перемоги і вручили продуктовий набір.

Попри хвороби і вік, пережиті важкі випробування у роки військової юності і післявоєнної відбудови, Семен Якимович не втратив оптимізму. Досі  тримає невеличке господарство і трудиться  в міру своїх сил.

Низький уклін вам, дорогі ветерани, за те, що ціною неймовірних зусиль ви змогли вистояти у тій страшній війні і відродити зруйновану країну. Пройдуть ще багато років, але пам’ять про Велику Перемогу буде зберігатися вічно.