Майбутній ремонт автодороги Р-10 обговорено на зустрічі із керівником Служби автодоріг області

Цими днями  міський голова Віктор Харченко зустрівся із начальником Служби автомобільних доріг у Черкаській області Олегом Діденко. 
Під час зустрічі обговорювався проект капітального ремонту у наступному році автодороги Р-10, яка проходить територією громади та суміщається з міськими вулицями Чигирина, а також потреби самої громади. Зокрема, мова йшла про влаштування у Чигирині тротуарів для пішоходів, кишень для автотранспорту, зупинок громадського транспорту. Для цього досліджувалися ділянки, на яких заплановано капітальний ремонт.
Наступного року Служба автомобільних доріг у Черкаській області має розпочати капітальних ремонт 42 км автодороги Р-10 від села Червона Слобода і до міста Чигирин, а також 18,7 км під’їзду до села Суботів від Чигирина. Наразі розробляється проектно-кошторисна документація для проведення цього капітального ремонту.
Тож зустріч була присвячена з’ясування проблемних моментів Чигиринської громади на місцевості, щоб їх можна було врахувати під час проектувальних робіт. До обговорення були залучені працівники проектної організації, Служби автодоріг області які мають врахувати зауваження очільника громади для подальшого зручного користування дорожньою інфраструктурою жителями та гостями міста.
Зокрема,  Керівник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Олег Діденко розповів очільнику Чигиринської громади про конструктивні рішення при влаштуванні дорожнього покриття у місті Чигирин.