«Мандри країною» пролягли через Чигирин

В ці дні до нашого краю завітала творча команда проєкту «Мандри країною» на чолі з її ініціаторкою і натхненницею Лілією Рубан.

На меті проєкту – популяризація маленьких міст України, які зберегли свою історичну пам’ять і національну автентичність.

«Мандри країною» планують побувати в 459 районних центрах України, таким чином склавши унікальну мапу нашої країни, зібрану, як з пазлів, із відео сюжетів про історію, традиції не розбавлених урбаністичним впливом її заповітних куточків.

В рамках проєкту вже випущено в ефір три передачі. Ще три готуються до зустрічі з глядачем. Чигирин став сьомим місцем творчої роботи «Мандрів країною». Щоб відзняти неповторні краєвиди древньої гетьманської столиці команда Лілії Рубан пізнього вечора піднімалась на Замкову гору, звідки вони вихопили останні секунди світлового дня у заході сонця. А чигиринський світанок вони фільмували з підніжжя пам’ятника Богдану Хмельницькому у 4 годині ранку!

«Мандри країною» також провели зйомки багатих на історичні пам’ятки залів музею Богдана Хмельницького та миті чудесної екскурсії. Побували і в Суботові та Холодному Яру.