Консультаційний супровід фахівців Держпраці Черкащини – для кожного підприємства

З початку бойових дій Держпраці докорінно змінила підходи до реалізації своїх повноважень. Головним вектором діяльності визначено консультування підприємств і організацій з метою збереження економіки України.

Першим кроком стала консультаційна підтримка підприємств, які перемістили своє виробництво у безпечніші регіони України. Реалізація цього проєкту наразі охопила понад 3 тисячі українських підприємств.

Проте війна створила проблеми не тільки релокованим підприємствам, сотні роботодавців намагаються відновити свою діяльність в безпечніших регіонах, до яких належить і Черкащина.

Усі роботодавці, що працюють в області, можуть отримати консультації у зручній формі, у тому числі через сервіс «інтерактивний інспектор» з питань:

 організації трудових відносин,

 безпеки праці,

 надання адміністративних послуг,

 розслідування нещасних випадків в умовах воєнного стану та інших питань.

Органи місцевого самоврядування області долучилися до ініціативи Держпраці та сприяють поширенню інформації про можливість отримання консультативної допомоги з питань безпеки праці та трудового законодавства.

Звернутися за допомогою і отримати її у зручній формі може кожен суб’єкт господарювання. Залишити заявку на отримання консультативної допомоги можна за адресою: https://cutt.ly/FGNFJDk   Кваліфіковані спеціалісти Держпраці області зв’яжуться із вказаними контактними особами для уточнення форми надання допомоги чи відповіді на питання, що турбують роботодавця.

Працівники і роботодавці відповіді на найбільш актуальні питання можуть знайти:

 на інформаційному порталі Держпраці https://pratsia.in.ua/

 у розділі питання/відповіді на сайті Держпраці https://cutt.ly/fGNGyZi

 у Telegram боті «e-inspector» @ask_sls_bot

 у Telegram каналі https://t.me/+1zSe4Xp28MY1MGVi

Якщо не знайшли відповідь, ви можете її отримати

 за номером: 38 (093)472-02-46 та контактними номерами телефонів фахівців Держпраці області

 заповнивши гугл-форму для працівників для отримання роз’яснень https://cutt.ly/MGNHG2J

Всі зацікавлені можуть скористатися відповідями на найбільш актуальні питання, які розміщені на сайті Держпраці у рубриці «Рекомендації для роботодавців та працівників на період воєнного стану» https://dsp.gov.ua/faq/, та на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua