Комісія ТЕБ і НС розглянула важливі питання життєдіяльності громади

Сьогодні відбулася комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Чигиринської міської ради під головуванням міського голови Віктор Харченко.
На засіданні були присутні члени комісії, начальники відділів міської ради, начальник 16 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області, начальник відділу експлуатації меліоративних систем Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області.
 
З метою запобігання пожежам в природних екосистемах у пожежонебезпечний період 2023 року комісія затвердила Комплексний план дій щодо протипожежного захисту лісів, торфовищ і сільгоспугідь. Про заходи щодо попередження їх виникнення доповів начальник 16 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області Андрій Вдовенко.
 
Також, на засіданні виступив Морозюк Богдан, начальник відділу експлуатації меліоративних систем Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області, щодо запобігання можливим ризикам затоплень.
✍️За результатами обговорення цього питання комісія вирішила проводити постійний моніторинг рівня води р. Тясмин та дотримуватися встановлених нормативними актами рівнів води у місцевих водоймах.
 
На засіданні виступив староста Суботівського старостинського округу Григорій Андрієнко доповівши про необхідність проведення протиерозійних заходів на території старостату. Він зазначив, що в результаті руйнування протиерозійних валів на полі, яке обробляється місцевим сільськогосподарським підприємством, постійно руйнується дорога та замулюються території прилеглих домоволодінь.
✍️ Членами комісії було прийнято рішення зобов’язати Товариство, що обробляє землі, провести протиерозійні заходи після збору врожаю.
 
Опрацювали питання, що стосуються місць масового відпочинку населення на водних об’єктах громади та їх підготовки до купального сезону.
Нагадуємо, на території громади встановлено 9 місць масового відпочинку населення на воді.
 
По завершенню роботи очільник громади відзначив важливість кожного питання порядку денного, подякував присутнім за активну роботу та відповідальність у прийнятті рішень.