Інформаційно – роз’яснювальнювальний тиждень боротьби проти раку

Відповідно до Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань та спільного наказу Управління охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації та ДУ « Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» від  31.01.2024 р. № 106/52 «Про затвердження Плану заходів до Всесвітнього дня боротьби проти раку у 2024 році та інформаційно – роз’яснювального тижня»  6 лютого 2024р. начмедом КНП «Чигиринський центр первинної медико –санітарної допомоги Чигиринської міської ради» Сергієм Аксьоновим та лікарем  епідеміологом Чигиринського відділення ДУ «Черкаський ОЦКПХ МОЗ» Василем Щербиною в АЗПСМ с. Тіньки була проведена зустріч з жителями села на якій лікарі розказали про стан захворюваності населення громади на злоякісні новоутворення, фактори ризику, профілактику та важливість ранньої діагностики онкологічних захворювань та попередження розвитку раку. Особливий акцент звертався на важливість профілактичних оглядів, скрінінгових обстежень, спрямованих на ранню діагностику новоутворень.

Під час проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи з жителями села надавалась інформація щодо необхідності безоплатної вакцинації проти грипу та COViD–19, яка надзвичайно важлива для пацієнтів з онкозахворюваннями .

Впродовж інформаційно –  роз’яснювального тижня в період з 05 по 11 лютого 2024 р. такі зустрічі планується провести в ряді населених пунктів громади.