Ігри 2 туру відкритого чемпіонату м.Черкаси з волейболу

21 лютого 2021року в спортивній залі Чигиринського опорного закладу загальної середньої освіти відбулися ігри 2 туру відкритого чемпіонату м.Черкаси з волейболу серед ветеранських чоловічих команд.

Ігри складалися з трьох партій. Після невдалого старту в першому турі чигиринські волейболісти в другому турі зустрічалися з командою “Дубовик”с. Руська Поляна та командою “Імпрес-спорт” м.Черкаси.

В першій грі наші земляки поступилися команді з обласного центру. Друга гра між командами “Дубовик” та “Імпрес- спорт” закінчилася з рахунком 2:1 на користь волейболістів з с.Руська Поляна. В третій грі, проявивши вольові якості та продемонструвавши хороші технічні дії, чигиринські ветерани з рахунком 3:0 перемогли команду “Дубовик”.

Чигиринські волейболісти виступали в такому складі: Барвінок Тарас, Кульшай Олександр, Демиденко Вадим, Цюрупа Сергій, Ременюк Наталія, Терновський Віталій, Гаркуша Юрій, Маркович Роман, Іваніцкий Ігор та капітан команди Дяченко Віталій.

Наступний 3 тур змагань відбудеться 14 березня 2021року в м.Черкаси. Змагання 2 туру проведено за сприяння відділу освіти,культури,туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради.