Громадське обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території громади відбулося сьогодні в Чигиринській міській раді

В залі засідань Чигиринської міської ради сьогодні відбулося громадське обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Чигиринської міської територіальної громади.
 
Це обов’язковий публічний захід громадського обговоренння з формування завдання на розроблення комплексного плану, метою проведення якого є визначення перспективи розвитку громади.
 
Учасники заходу обговорили ключові аспекти, визначили подальший план дій та розробили план просторового розвитку громади. Надані ними пропозиції будуть враховані при формуванні завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Чигиринської міської територіальної громади.
 
Комплексний план нашої громади визначить функціональне призначення території, основні принципи і напрямки формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природніх і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території громади тощо.