Громадське обговорення

Чигиринська міська рада повідомляє про початок публічного громадського обговорення у формі електронних консультацій та вивчення громадської думки щодо проекту нормативно-правового акта:

В зв’язку з запровадженням карантинних заходів спрямованих на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 консультації з громадськістю проводяться виключно через електронні та паперові засоби зв’язку.

Пропозиції та зауваження щодо оприлюдненого проекту рішення, приймаються засобами поштового зв’язку за адресою Черкаська обл., м. Чигирин вул. Б.Хмельницького, 19, та 13А, а також на електронну адресу: chygyryn_mrada@ukr.net або за телефоном 2-59-77 до 30 квітня 2020 року.

Відповідальна особа за проведення та збір інформації щодо громадського обговорення проекту рішення – начальник юридичного відділу Чигиринської міської ради Постригань Сергій Григорович.

Результати громадського обговорення проекту рішення будуть оприлюдненні після завершення на офіційному веб-сайті Чигиринської міської ради.

          З повагою Чигиринська міська рада