Гірка втрата для Чигиринської громади

Сьогодні Чигиринщина попрощалася ще з одним захисником – Дмитром Ліщуком. Йому було лише 20… Ще тільки б жити, кохати, мріяти, насолоджуватися молодістю та життям. Але страшна, безжалісна війна внесла свої корективи.

Народився Дмитро 11 січня 2003 року в місті Черкаси. З 1 по 3 клас навчався в Черкаській школі № 15, а в 2010 році сім’я переїхала на постійне проживання в с. Тіньки. По закінченні школи навчався в Черкаському професійному автодорожньому ліцеї № 22.

І от страшний ранок 24 лютого вирішив подальшу долю юнака. Не роздумуючи пішов у Добровольчий Український Корпус «Правий сектор» в місті Києві, де навчався керувати дронами.

У лютому 2023 року був призваний на військову службу за контрактом. Два місяці проходив військове стажування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, паралельно проходив курси парамедика.
Воював в Донецькій області біля міста Курахове старшим розвідником – гранатометником розвідувального взводу Десантно-штурмового батальйону, де й проходив курси командира підрозділу.

Вірний військовій присязі за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність йшов в бій проти окупанта. «Космос»- такий позивний мав Дмитро.
19 травня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Побєда, Мар’їнського району, Донецької області обірвалося життя зовсім юного, але в той час сміливого хлопця.

Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише родини Героя, його односельчан, рідних, а й знайомих, усіх, хто знав мужнього і відважного воїна -захисника Дмитра Ліщука.
Енергійним, завзятим, веселим, життєрадісним хлопцем Дмитро назавжди залишиться в пам’яті всіх, хто його знав.
Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі.

Висловлюємо щирі співчуття родині і близьким загиблого та схиляємо голови в глибокій скорботі.
Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Світла пам’ять і вічна слава ГЕРОЮ!!!