Гірка втрата для Чигиринської громади

Війна забрала життя ще одного жителя громади – Берестовського Олександра Миколайовича, 8 червня 1984 року народження. Народився і виріс Олександр в селі Тіньки, в 1990 році пішов до першого класу Тіньківської загальноосвітньої школи. Батько Олександра мав хист до музики, тому змалку прищепив любов синові саме до цього мистецтва. Ще з дитинства Саша любив складати вірші і навіть покладав їх на музику.
 
По закінченню школи вступив до Канівського культурно-освітнього училища. Любив грати на гітарі та баяні, виконуючи свої власні пісні. Тривалий час після закінчення училища жив та працював у місті Черкаси. 2008 року повернувся до рідного села, де працював різноробочим на різних підприємствах.
 
14 червня 2023 року був призваний до лав військової служби. З першу Я́ворівський військовий поліго́н, який знаходиться на заході України, потім трьохмісячні інструкторські курси для українських військових в Литві. Після чого ввійшов до складу 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського. «ДЄД» – саме такий позивний мав Саша.
 
Загинув матрос Берестовський Олександр Миколайович 28 січня 2024 року в районі населеного пункту Кринки Херсонської області при виконанні бойового завдання на річці Дніпро внаслідок влучання по човну боєприпасу, скинутого противником.
Олександр віддав своє життя, виконуючи свій військовий обов’язок та стоячи на захисті нашої країни.
 
Серця сповнені горем від цієї надзвичайної втрати. Це ще один приклад того, як війна забирає молоде життя, повне мрій та надій.
 
Вічна Слава Герою!