До уваги жителів Чигиринської міської територіальної громади!

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

ПРОЄКТУ ДОГОВОРУ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД У ФОРМІ СПІЛЬНОГО ФІНАНСУВАННЯ (УТРИМАННЯ) КОМУНАЛЬНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ

Чигиринська міська рада повідомляє про проведення громадського обговорення проєкту договору про співробітництво між Чигиринською міською територіальною громадою та Медведівською сільською територіальною громадою у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чигиринської міської ради», що належить до комунальної власності Чигиринської територіальної громади.

Проєкт договору:

В зв’язку з запровадженням карантинних заходів спрямованих на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, консультації з громадськістю проводяться виключно через електронні та паперові засоби зв’язку.

Пропозиції та зауваження приймаються спільною  комісією  з підготовки проєкту договору про співробітництво  до 08 квітня 2021 року:

в письмовій формі за адресою: вул. Б.Хмельницького, 26,  м. Чигирин, Черкаська обл.

або на електронну пошту:  chygyryn_mrada@ukr.net  з поміткою: «зауваження та пропозиції до проєкту  договору про співробітництво».

Відповідальна особа за проведення та збір інформації щодо громадського обговорення проєкту договору – начальник відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Чигиринської міської ради Яковенко Олена Іванівна.

Результати громадського обговорення проєкту договору будуть оприлюдненні на офіційному веб-сайті Чигиринської міської ради.

                                                                                                                            З повагою Чигиринська міська рада