До Дня Збройних Сил України

Сьогодні, з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, відбулась зустріч керівництва громади з військовослужбовцями четвертого відділу Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та представниками громадської організації «Ветеранське братерство УБД Чигиринщини».

Під час зустрічі міський голова Віктор Харченко подякував присутнім за відданість справі та мужність, з якою вони стоять на захисті територіальної цілісності нашої  держави та народу України.

За зразкову військову дисципліну, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України нагородив присутніх Почесними грамотами та Подяками Чигиринської міської ради.

За вірність військовій присязі, сумлінне виконання службових обов’язків, особистий внесок у справу цивільного захисту населення Чигиринщини та з нагоди Дня Збройних Сил України подяку міської ради отримав і начальник четвертого відділу Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Сергій Головченко.

Продовженням заходів до Дня Збройних Сил України стало вшанування пам’яті військовослужбовців, які захищаючи нашу країну та її народ, віддали найцінніше, що є в кожної людини – своє життя.

Керівництво громади спільно з військовослужбовцями поклали квіти  до до пам’ятника воїнам АТО/ООС та могил полеглих воїнів.