Державний центр зайнятості інформує

Незважаючи на складну ситуацію, центри зайнятості Черкащини продовжують свою роботу. Здійснюється реєстрація безробітних, допомога по безробіттю нараховується, щоденно відбуваються консультації клієнтів у телефонному режимі та за допомогою інших каналів комунікації.

На Черкащині станом на 15 березня 2022 року завершена виплата допомоги по безробіттю за ІІ декаду лютого.

У зв’язку із військовою агресією Російської Федерації, деякі регіони України наразі не можуть надавати послуги зі сприяння зайнятості населення. Тому напрацьовано алгоритм тимчасового обслуговування клієнтів тих регіонів, де є складнощі. Так, відповідно до розпорядження Державного центру зайнятості, Черкаська обласна служба зайнятості залучена до обслуговування безробітних із Сумської області.

На сьогодні чисельність безробітних, які отримують послуги Черкаської обласної служби зайнятості становить 15,8 тисяч осіб. Це на третину менше, ніж було на початку березня минулого року. Безпосередньо у березні статус безробітного  отримали 125 осіб.

З початку року у базі даних обласної служби зайнятості актуальними залишалися 1420 вакансій.

Зокрема, у березні від роботодавців регіону надійшло 246 вакансій. За цей період працевлаштовані понад 500 безробітних. Це люди, які пішли працювати: диспетчерами, сторожами, вантажниками, електрогазозварниками, швачками, пекарями, трактористами, агрономами, тваринниками, птахівниками тощо.

Станом на 10 березня у Черкаській області актуальними залишаються 260 вакансій, серед яких: бухгалтер, фармацевт, водій автотранспортних засобів, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, слюсар аварійно-відновлювальних робіт, кухар та інші. Також затребуваними залишаються медичні працівники.

Довідково: для отримання детальної інформації про реєстрацію, обслуговування та виплати допомоги по безробіттю просимо звертатися на «гарячі лінії» центрів зайнятості обласної служби зайнятості. Контакти можна знайти за посиланням: https://is.gd/3Ikfpa