День захисту дітей 2022

Захист дітей зараз потрібен, як ніколи. Задля наших дітей і їх майбутнього продовжують міцно тримати оборону й відвойовувати мир наші незламні військові чоловіки і жінки.

Діти повинні жити в мирному світі та з гарними можливостями для їхнього майбутнього.

В Міжнародний день захисту дітей на площі біля ЦКДС відбулися заходи для найменших жителів громади. Діти приймали участь у різноманітних конкурсах, танцювали, співали, весело проводили час зі своїми друзями.

На святі також були підведені підсумки конкурсу малюнків. Подяки від оргкомітету отримали Січовий Вадим, Сергієнко Поліна, Веремієва Маргарита, Марченко Аліса. Грамотами за І та ІІІ місця нагороджені Сакара Анастасія, Савкова Крістіна, Анна Барвінок та Бобрижна Маргарита. Призи для юних художників надав депутат Чигиринської міської ради Ростислав Ременюк.

Незабутні враження та святковий настрій забезпечили діткам артисти ЦКДС, які були на святі у образах “України”, “Джевеліни” та “Байрактари”.  Танцювальні колективи подарували усім учасникам свої творчі доробки.

Найприємнішим сюрпризом на святі були подарунки усім діткам від Чигиринської міської ради.

В цей день з нагоди свята працівники Служби у справах дітей Чигиринської міської ради спільно з поліцейським офіцером громади привітали маленьких патріотів-українців.

Найменші жителі нашої громади отримали святковий настрій та солодкі подарунки від БО «Фонд розвитку Чигиринщини» та Фонду Християнської міссії Марії Симоненко.

Найменші жителі села Галаганівки також побували на чудовому святі, яке подарували їм добрі, веселі, щирі, привітні люди – представники Благодійного фонду “Велика родина”. Веселі ігри та розваги, дарунки, смаколики, позитивний настрій були присутні впродовж всього заходу. Смачною кашею, чаєм, чудовою випічкою пригостили всіх присутніх. Найбільш незахищені верстви населення: внутрішньо переміщені особи, багатодітні, малозабезпечені родини, одинокі люди похилого віку отримали продуктові набори, свіжоспечений хліб, одяг.
 

Щиро дякуємо всім, хто долучився до створення святкової атмосфери для дітей.

Нехай безтурботний час дитинства наймолодших жителів громади триває якомога довше і нехай вони будуть найщасливішими.