День Соборності України

Щороку 22 січня Україна відзначає День Соборності
 
В цей день ми згадуємо дві події з української історії: проголошення Української Народної Республіки та проголошення Акту Злуки українських земель
.
105 років тому Акт Злуки став епохальною, історичною подією, коли українські землі обʼєдналися в одній соборній державі, в одне ціле всіх земель, яку населяє одна згуртована нація.
 
Нині Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. Цілісність буде цілковито відновлена після того, як Україна звільнить усі території, захоплені ворогом.
 
В сучасному спротиві російській агресії ми довели свою згуртованість і спільне прагнення жити у вільній державі, яка сама визначає майбутнє. Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього, як на полі бою, так і в тилу. Коли ми, з різних регіонів, разом працюємо, боремося з окупантами, створюємо знакове і важливе, адже ціль у нас спільна: незалежна, демократична і соборна Україна.
 
Для вшанування памʼяті подвигів всіх, хто загинув виборюючи незалежність нашої держави, міський голова Віктор Харченко разом із заступниками Чигиринської міської ради поклали квіти до меморіалу Героїв Небесної Сотні та пам’ятника воїнам-захисникам, що загинули під час АТО та ООС.
 
Єднаймося. Соборність – мета Перемоги!!!